Virtus.Pro oficjalnie przejęło skład AVANGAR

fot. Virtus.Pro

Niestety spodziewane stało się faktem. Ekipa Virtus.Pro postanowiła rozstać się z polskim składem, wykupując piątkę do tej pory grającą pod banderą AVANGAR.

O potencjalnej zmianie polskiego składu na Jame'a i spółkę mówiło się już od dobrych kilku tygodni. Dopiero dzisiaj wszystko zostało jednak potwierdzone. Tym samym, po pięciu latach współpracy z polskimi zawodnikami, rosyjska organizacja postanowiła zaufać ekipie z Kazachstanu.

Pierwszym turniejem nowego składu VP będzie zaczynające się jutro moskiewskie EPICENTER. To właśnie tam finaliści ostatniego Majora postarają się po raz pierwszy nawiązać do znakomitych wyników Wielkiej Piątki, która 2 lata temu zagrała w finale rosyjskiego eventu.

Jeśli chodzi o Snaxa i spółkę, wszystko wskazuje na to, że dalsza wspólna gra jest raczej wykluczona, o czym na swoim fanpage'u poinformował snatchie. Według nieoficjalnych informacji, część z polskich zawodników może przejść do ekipy SK Gaming, która planuje stworzenie silnego, międzynarodowego składu.

Komentarze