Roman Dvoryankin odchodzi z Virtus.Pro!

fot. V4 Future Sports Festival

Dość niespodziewane informacje napłynęły z centrali Virtus.Pro. Po prawie 4 latach współpracy z zespołami, z dalszej pracy zrezygnował Roman Dvoryakin.

Rosyjski menadżer przez wiele lat był bardzo ciepło odbierany przez polskich fanów e-sportu, przede wszystkim ze względu na bardzo ścisłą współpracę z cały czas polskim składem CS:GO. Wielokrotnie mówiło się nawet, że to własnie osoba Dvoryakina wciąż pozwala naszym rodakom korzystać z dobrodziejstw jednej z największych organizacji na świecie. 

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Virtus.Pro, od stycznia 2020 roku nowym generalnym menadżerem będzie Sergey Glamazda, który pracował w organizacji na jednym ze stanowisk dyrektorskich. Jednocześnie Dvoryakin poinformował, iż w najbliższym czasie zaangażuje się w organizacje piłkarskich mistrzostw świata w Katarze.

Na ten moment nie wiadomo, co będzie to oznaczać dla snaxa i spółki. Trzeba jednak przyznać, że polski team potrzebuje bardzo dobrego występu w cs_summit, by pozwolić sobie marzyć o dalszej współpracy z VP.

Komentarze