MPD: pierwszy dzień eXTREMESLAND Asia i wygrane PACT oraz Wisły Kraków

fot. Invictus

14 listopada to przede wszystkim początek rozgrywek eTREMESLAND Asia, które naprawdę ruszyły z kopyta. Dziś rozegrano praktycznie całą fazę grupową. Oprócz tego kontynuowane były eliminacje do Qi Banja Luka oraz piąty sezon Loot.Bet.

eXTREMESLAND Asia:
W grupie A absolutnie bezkonkurencyjna okazała się ekipa Tyloo, która zapewniła już sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. W pozostałych grupach tego samego dokonali gracze MVP PK, BOOT oraz ViCi. Pewni walki o awans są także gracze Demise, Yalla, AUGUST oraz Bren. Jutro miejsce będą mieć spotkania decydujące.

Loot.Bet S5:
W europejskim turnieju online bardzo dobrze zaprezentowała się ekipa Wisły Kraków, która pokonała mix 2115 (ze starkiem w składzie) 2:0. W drugim meczu SJ wygrało 2:1 z HellRaisers.

ESL Pro League S10:
W europejskiej części ESL Pro League ekipa North pokonała BIG 2:1. Później w stosunku 2:0 Niemcy zostali pokonani przez NiP. W azjatyckiej części turnieju Tyloo wygrało 2:0 z Invictus, robiąc wielki krok to fazy finałowej. W pojedynku Tajów lepszy okazał się zespół Alpha Red, który wygrał 2:0 z Lucid Dream.

Qi Banja Luka - kwalifikacje:
W europejskich kwalifikacjach turnieju w Bośni i Hercegowinie ważne zwycięstwo zanotowała ekipa PACT, która wyszła z pierwszej fazy gry. W innej z grup Hard Legion pokonało Phoenix, które później przegrało także z Nemigą, odpadając z gry.

Komentarze