Ogromne zmiany na duńskiej scenie! cajunb wraca do North, OpTic rozwiązuje kontrakty z zawodnikami

fot. ESL

Ogromne zmiany mają miejsce na duńskiej scenie Couter - Strike'a. Zamieszane w nią są aż 3 zespoły - OpTic, Heroic oraz North.

Pierwszą i chyba najbardziej interesującą informacją jest rozwiązanie przez organizację OpTic kontraktów ze swoimi zawodnikami za ich wnioskiem. Tym samym MSL, TeSeS, k0nfig oraz niko mogą indywidualnie poszukiwać nowego zespołu. Na ten moment nie wiadomo, czy organizacja zdecyduje się szybko na stworzenie nowego zespołu, lecz ilość wolnych zawodników na rynku z pewnością temu sprzyja.

Drugą z bardzo istotnych zmian jest powrót cajunb do zespołu North. Bardzo doświadczony snajper najprawdopodobniej zmieni valde, który od dłuższego czasu jest przymierzany do ekipy OG, która ma wielką ochotę z przytupem wejść na scenę CS:GO. 

Na bardzo ciekawy ruch zdecydował się także team Heroic. Po oddaniu blameF do Complexity, Duńczykom brakowało solidnego piątego gracza. Ostatecznie padło na cadiaN'a, który od rozstania z North w kwietniu tego roku nie posiadał zespołu. Teraz, po przerwie, jego forma z pewnością będzie jednak zadowalająca.

Komentarze