OG wejdzie do świata CS'a z międzynarodowym składem?

fot. Igor Bezborodov / StarLadder

Kolejny bardzo mocny skład pojawi się na CS'owej scenie? Według informacji podawanych przez międzynarodowe media, organizacja OG może zacząć od mocnego uderzenia, budując skład wokół Aleksib'a.

Zgodnie z danymi widniejącymi na portalu 1pv.fr, OG ma od samego początku zamiar walczyć o najwyższe laury. Umożliwić ma to bardzo silny skład budowany wokół Aleksib'a, który nie tak dawno zakończył swoją owocną przygodę z Ence. Wciąż młody prowadzący, choć z pewnością nie narzeka na brak ofert, może już niedługo zagrać w międzynarodowym składzie, stając się jego kapitanem.

Jakby tego było mało, zawodnicy dopasowani do Fina to także bardzo dobrze znane postaci z CS'owego świata. W zespole pojawić by się mieli bowiem ISSAA, który niedawno zakończył grę w HellRaisers, valde wciąż broniący barw North, NBK, który niedawno pożegnał się z Vitality oraz Jamppi, czyli nastoletni snajper wyróżniający się na tle kolegów z SJ. 

Czy informacje podawane przez 1pv.fr okażą się prawdą? Ciężko stwierdzić. Wciąż nie wiadomo bowiem w jakich składach do CS'a powrócą m.in. 100 Thieves czy Dignitas.

Komentarze