NAF opuści Team Liquid?!

fot. ESL

Czy Team Liquid po kilku słabszych turniejach zmieni skład? Niewykluczone. Od dobrych kilku godzin słychać głosy, jakoby NAF miał opuścić amerykański zespół.

Po ściągnięciu NAF'a i Stewie2k wydawało się, że Team Liquid znalazł optymalny skład, który pozwoli walczyć o najwyższe laury. Co ciekawe, właśnie tak było, aż do Majora w Berlinie. To właśnie od turnieju w Niemczech wyniki amerykańskiej formacji zaczęły wyglądać gorzej, co od razu rozpoczęło rozmowy na temat potencjalnych zmian.

Już dziś w nocy bardzo wiele osób mówiło o możliwej zmianie NAF'a, mimo, że Kanadyjczyk w ostatnim czasie trzyma co najmniej topowy poziom. Zaskoczony takimi doniesieniami był nawet sam DeKay, który przyznał, że nie ma pojęcia skąd wzięły się takie doniesienia. W każdej plotce jest więc ziarnko prawdy.

Ten sam DeKay potwierdził bowiem również, że zaawansowane rozmowy z Team Liquid prowadzi... autimatic. Zwycięzca Majora w Bostonie w barwach Cloud9 jest jednak wciąż zawodnikiem drugiej z amerykańskich formacji, jednocześnie będąc obecnie jej liderem.

Wiele wskazuje na to, że więcej będziemy wiedzieć za kilka dni.

Komentarze