N0rb3er7 wypożyczony do Syman

fot. Syman

Losy n0rb3r7’a w ostatnim czasie są materiałem na bardzo ciekawy serial. Rosyjski zawodnik po nieoficjalnym opuszczeniu Winstrike próbował swoich sił w różnych drużynach, lecz dopiero po wystawieniu na listę transferową na dobre znalazł dom. Tym razem padło na ekipę Syman.

 Jak wiadomo n0rb3r7 był zawodnikiem, który miał idealnie wkomponować się w zespół Winstrike, który po świetnym Majorze w Bostonie mocno podupadał. Rosjanin, choć indywidualnie radził sobie całkiem przyzwoicie, ostatecznie nie zagrzał miejsca w zespole na długo. W ostatnim czasie, będąc zawodnikiem przesuniętym na ławkę rezerwowych, zdarzało mu się grać w różnych barwach, takich jak m.in. Espada. Mimo to wystawienie go na listę transferową było sporym zaskoczeniem.

 Na szczęście dla strzelca, całkiem niedawno na zmiany zdecydowała się ekipa Syman. Inny z zespołów z regionu CiS dosłownie kilka dni temu zrezygnował z usług t0ricka. Tym samym n0rb3r7 praktycznie z automatu stał się jednym z najlepszych kandydatów do zajęcia miejsca po Azerze. Jak już dzisiaj wiadomo, stało się spodziewane.

 Obecny skład Syman: Ramz1k, n0rb3r7, neaLaN, Keoz, Perfecto.

Komentarze