Hobbit, KrizzeN i Lack1 dołączają do Winstrike!

fot. Dreamhack

Miała być przebudowa, więc jest! Ekipa Winstrike praktycznie całkowicie przewietrzyła swój skład, ściągając trzech nowych, choć doświadczonych zawodników.

Jak wiadomo Winstrike to organizacja, której udało się wybić na przejęciu składu Quantum Bellator Fire po majorze w Bostonie. Skład z Boombl4 czy Kvikiem dość szybko się jednak wykruszył, a włodarze nie mieli zamiaru spoczywać na laurach. Prób reanimowania zespołu było wiele, lecz ostatecznie spełzły one na niczym. Pozostało więc mocno przebudować skład.

Jak wiadomo, ze starego line-upu zostali jedynie bondik oraz El1an. Winstrike potrzebowało więc trzech zawodników, którzy uzupełnią zespół. Co ciekawe, na ich ogłoszenie długo nie czekaliśmy. Już dziś poinformowano bowiem, że do zespołu dołączają Hobbit, KrizzeN oraz Lack1.

Bez wątpienia najbardziej doświadczonym (obok bondika) zawodnikiem w zespole będzie teraz Nobbit. Kazach, po nieudanym incydencie w HellRaisers, z pewnością będzie chciał wrócić na najwyższy poziom i nawiązać do zwycięstwa na majorze w Krakowie w barwach Gambit. Podobny cel może przyświecać KrizzeNowi, który po odejściu z AVANGAR nie mógł znaleźć dla siebie miejsca.

Obecny skład Winstrike: bondik, El1an, Hobbit, KrizzeN, Lack1.

Komentarze