AVEZ rozwiązało kontrakty ze swoimi zawodnikami

fot. Avez Esport

Czy organizacja AVEZ Esports pracuje na miano najbardziej nieprzewidywalnej w kraju? Zdecydowanie. Kiedy wszyscy spodziewali się dziś prezentacji piątego zawodnika, włodarze zespołu postanowili rozwiązać kontrakty z zawodnikami za porozumieniem stron.

Jak wiadomo, będzie to już któraś z rzędu szybka wymiana składu w AVEZ Esports. Organizacja, która nie tak dawno weszła na CS'ową scenę w naszym kraju w ostatnim czasie m.in. potrafiła bardzo skutecznie eksperymentować w łączeniu polskiego składu wraz z zagranicznymi zawodnikami. Mimo to w ostatnim czasie jej barwy reprezentowali sami Polacy.

Dziś, kiedy wszyscy spodziewali się przedstawienia piątego zawodnika, który miał uzupełnić skład, który z kolei nie dostał się do ESL Mistrzostw Polski. W zamian jednak dostaliśmy jedynie informację od zawodników, mówiącą o rozwiązaniu kontraktów za porozumieniem stron.

Tym samym wolnymi agentami ponownie zostaje czwórka crank, sany, ponczek i MOLSI. Czy szybko uda im się znaleźć nowy dom? Ciężko powiedzieć.

Komentarze