Znamy pierwsze zaproszenia na We Play! FOM s2

fot. Avangar

Szósty sezon We Play! Forge of Masters zbliża się wielkimi krokami. Dziś organizatorzy zaprezentowali zespoły z regionu CiS, zaproszone do udziału w imprezie. Wśród nich znalazło się miejsce m.in. dla zespołu AVANGAR.

Podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju, w grze będą aż 24 zespoły - po 12 z regionu CiS oraz z Europy. Aż 22 sloty przeznaczone są dla zespołów zaproszonych przez organizatorów. Ostatnie 2 ekipy zostaną z kolei wyłonione drogą kwalifikacji w obu wymienionych regionach.

Turniej z pulą nagród równą 100 tysięcy dolarów już teraz ma dwóch faworytów. Wśród zespołów zaproszonych znalazły się bowiem ekipy AVANGAR oraz forZe, czyli finaliści Blast Pro Series Moscow. Oprócz nich udziału w zawodach pewni mogą być reprezentanci DreamEaters, młodzieżowego NaVi, Spirit, Winstrike, Nemigi, pro100, Gambit, Syman oraz Dracarys. Wcześniej zaproszenie do gry otrzymała także ekipa Copenhagen Flames.

Na ten moment nie wiadomo kiedy organizatorzy zaprezentują listę zaproszonych zespołów z Europy. Informacji można się jednak spodziewać w przeciągu najbliższego tygodnia.

Komentarze