X-Kom AGO ogłosiło nowy skład i oszukało Pashę?!

fot. X-Kom AGO

Poniedziałkowe popołudnie było bez dwóch zdań bardzo gorące na polskiej scenie. Swój skład ogłosiła bowiem organizacja X-Kom AGO, która jednocześnie prawdopodobnie oszukała legendę gry w naszym kraju, Pashę.
W oficjalnym komunikacie organizacji czytamy, iż postanowiła ona przetestować zupełnie nowy format zespołu, kontraktując nie 3, a 4 nowych zawodników ze zmiennikiem wchodzącym do zespołu na pełnych prawach. Tym samym do ekipy Furlana i GruBego dołączyli mhL, Leman, Sidney oraz F1KU.
Na ten moment nie do końca wiadomo na jakich zasadach będą miały odbywać się zmiany. Wiele wskazuje na to, że ewentualne wprowadzanie rezerwowego będzie rozważane jedynie pomiędzy poszczególnymi turniejami.
Najważniejszy w całym zamieszaniu jest jednak fakt, iż w zespole brakuje Pashy. Jak wiadomo, były gracz Virtus.Pro także brał udział w długich i żmudnych testach, lecz ostatecznie nie znalazł się w nowym składzie organizacji. Co ciekawe, sam zawodnik na twitterze przyznał, że przed wyjazdem na wakacje miał już dograny kontrakt, lecz ostatecznie włodarze x-kom AGO rozmyślili się i wybrali kogo innego.
Na ten moment czekamy na dalszy rozwój wypadków, gdyż organizacja nie odpowiedziała jeszcze na atak ze strony legendy Counter – Strike’a.

Komentarze