Virtus.Pro przegrywa z Tricked po "specyficznym" spotkaniu

fot. V4 Future Fest

Nie tak miał się zacząć turniej V4 Future Sports Festival dla Virtus.Pro. Polska formacja, po dziwnym spotkaniu, przegrała z Tricked 0:2.

Pierwsze spotkanie LANa w Budapeszcie od samego początku dawało kibicom sporo emocji. Na mapie de_mirage wybranej przez polską formację, faworyci publiczności przeważali i prowadzili nawet 13:5. Niestety wtedy do głosu doszli gracze z Danii, którzy po stronie atakującej rozpoczęli swój koncert i zwyciężyli w stosunku 16:14. Na drugiej mapie, czyli de_nuke, Virtusi nie mieli już wiele do powiedzenia. Choć zdarzały im się dobre, indywidualne akcje, ostatecznie to ich rywale wygrali 16:8, zamykając spotkanie w dwóch mapach.

Kolejny mecz polski skład rozegra jutro z przegranym w meczu mousesports z E-RIVALS. Będzie to oczywiście mecz o utrzymanie w turnieju. Jeśli Virtusom uda się pokonać czeską formację, wówczas najprawdopodobniej będzie ich czekać ponowny pojedynek z Tricked.

Jutro swój udział w turnieju rozpocznie też Adwokacik, czyli druga z polskich drużyn obecnych w Budapeszcie. Zespół Szpera w pierwszym meczu zmierzy się z NiP.

Komentarze