V4 Future Sports Festival: Virtus.Pro pokonuje mousesports i awansuje do finału!

fot. Virtus.Pro

To się nie dzieje! Po kapitalnym spotkaniu Virtus.Pro wygrywa z mousesports i awansuje do finału turnieju V4 Future Sports Festival!

Przed półfinałowym spotkaniem chyba nikt nie dawał Virtusom wielkich szans na zwycięstwo. Mousesports dowodzone przez karrigana grało bowiem ostatnio lepiej niż dobrze i była murowanym faworytem bukmacherów. Czym jednak byłby e-sport bez takich niespodzianek?

Już na pierwszej mapie, którą był de_mirage, polska formacja pokazała, że może dziś zaskoczyć wszystkich. Snax i spółka, mimo przegranej pistoletówki, pokonali europejską formację 16:3, nie pozostawiając złudzeń kto był lepszy. Wówczas też licznie zebrani kibice zaczęli wierzyć, że niemożliwe może stać się faktem.

Każdy wiedział jednak, że na de_inferno wybranym przez karrigana i jego kompanów, nie będzie już tak łatwo. Virtusi zagrali jednak kolejne znakomite zawody i po kapitalnej walce w końcówce wygrali 16:14, zapewniając sobie awans do wieczornego finału, co jest ich najlepszym rezultatem od wielu miesięcy.

W starciu decydującym o zwycięstwie w całym turnieju, podopieczni kubena zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Tricked - MIBR.

Komentarze

Publikowanie komentarza