V4 Future Sports Festival: Virtus.Pro z awansem do ćwierćfinału!

fot. Virtus.Pro

Cel minimum został wykonany. Ekipa Virtus.Pro wygrała w meczu decydującym o odpadnięciu z turnieju z ekipą E-RIVALS 2:0. Najlepszym strzelcem polskiej formacji był snatchie, zdobywca 47 fragów.

Przed przyjazdem do Budapesztu, wyjście z grupy było dla Virtusów absolutnym planem minimum. Po wczorajszym spotkaniu z Tricked nastroje nie były jednak najlepsze. Na szczęście dziś polska formacja okazała się lepsza od czeskiego E-RIVALS, co pozwoliło jej awansować do ćwierćfinału turnieju.

Jeśli chodzi o samo spotkanie, było ono w dużej mierze kontrolowane przez Snaxa i spółkę. Pierwsza mapa, de_inferno, zdecydowanie stała pod znakiem dominacji VP i zakończyła się wynikiem 16:7. Nieco inaczej sytuacja wyglądała na de_mirage. Co prawda tam także Niedźwiedzie zaczęły od mocnego uderzenia, lecz w końcówce spotkania to czesi zaczęli zyskiwać przewagę. Na szczęście polska formacja obudziła się na czas i zamknęła mecz wygrywając 16:14.

Dzięki dzisiejszemu triumfowi, Virtusi wyszli z grupy z trzeciego miejsca. Oznacza to, że jutro zagrają w ćwierćfinale z przegranym dzisiejszego spotkania MIBR - NiP. 

Komentarze