V4 Future Sports Festival: Tricked pokonuje Virtus.Pro po bardzo wyrównanym meczu

fot. Virtus.Pro

Niestety nie udało się. Virtus.Pro, po bardzo ciekawym spotkaniu przegrało z ekipą Tricked w finale V4 Future Sports Festival.

Od samego początku mecz pomiędzy najlepszymi zespołami na turnieju układał się bardzo interesująco. Choć Virtusi wyraźnie prowadzili grę na mapie de_mirage, ostatecznie pierwsze starcie zakończyło się wynikiem 16:12.

Później do głosu doszli jednak Duńczycy, którzy okazali się lepsi na mapach de_nuke (16:10) i de_train (16:11). Popularne "pociągi" były jednak bardziej interesujące niż mogłoby się wydawać. Pierwszą połowę Tricked wygrało bowiem 12:3, później zgarniając jeszcze pistoletówkę i pierwszego force'a Polaków. Przy rezultacie 14:3 Virtusi zaczęli jednak wracać do spotkania, wygrywając 7 rund z rzędu. Jak się jednak okazało, to było na tyle.

Jeśli chodzi o indywidualności, zdecydowanie najwięcej dobrego można powiedzieć o trójce sjuush, Bubzkji i acoR. To właśnie oni prowadzili swój zespół od strony strzeleckiej, mocno utrudniając życie polskiej formacji. W niej z kolei nieco zabrakło snatchie'go, który na decydującej mapie nie mógł wejść na swój najwyższy poziom.

Komentarze