Kolejne 4 zespoły zaproszone na United Masters League

fot. United Masters League

Organizatorzy United Masters League zaprezentowali kolejne 4 zespoły zaproszone do udziału w swoim turnieju. Podobnie jak za pierwszym razem, dwa zespoły otrzymały bezpośredniego slota w fazie drugiej, a dwa będą musiały o niego powalczyć.

United Masters League z pewnością będzie jednym z ciekawszych turniejów w tej jesieni. Całe zawody złożone będą z dwóch faz. W pierwszej z nich, każdego tygodnia drużyny będą walczyć o wyjście z grupy liczącej 4 zespoły. Każdego następnego tygodnia w miejsce zespołów, które awansowały, zapraszane będą kolejne, by w ten sposób ostatecznie uzyskać 8 drużyn, które awansują do fazy nr 2.

W niej z kolei o późniejsze zwycięstwo w turnieju powalczy już finałowa szesnastka. 8 zespołów, które się w niej znajdą otrzymują od organizatorów bezpośrednie zaproszenia. Na ten moment są to ekipy Cr4zy, Heroic oraz dzisiaj zaproszone DreamEaters i Tricked.

Jeśli chodzi o fazę nr 1, wcześniej slota otrzymały już zespoły Aristocracy i Movistar Riders. Dziś z kolei zaproszenie przyjęły teamy Heretics i Giants.

W ciągu najbliższych tygodni możemy spodziewać się kolejnych zaproszeń zespołów z Europy i regionu CiS.

Komentarze