Illuminar Gaming lepsze od finalistów Majora!

fot. Illuminar Gaming

Turniej European Champions Cup z pewnością nie będzie dobrze zapamiętany przez ekipę Avangar. Jame i spółka w spotkaniu o pozostanie w grze ulegli Illuminar Gaming 2:0.

Dla kazachskiego teamu gra w kolejnym turnieju online z pewnością nie była najłatwiejsza. Wczoraj skrzętnie wykorzystał to team BIG, który wygrał pierwszą mapę, by później cieszyć się z walkowera oddanego przez finalistów Majora. Dziś zmęczenie Jame’a i spółki wykorzystała ekipa Illuminar Gaming, która wciąż jest w walce o finały LANowe na Malcie.

Jeśli chodzi o samo spotkanie, praktycznie przez całe jego trwanie wszystko było pod kontrolą polskiej formacji. Ogromny w tym udział miał Oskarish, który na obu rozegranych mapach nie tylko świetnie prowadził grę swojego zespołu, ale był też jego najskuteczniejszym zawodnikiem. Ostatecznie Illuminar Gaming wygrało do 9 na Inferno oraz do 13 na Vertigo.

Jeszcze dziś polski zespół zmierzy się z Gambit Youngsters o wyjście z grupy. Niestety wczoraj, w meczu otwarcia, rosyjska formacja okazała się wyraźnie lepsza. Oby dzisiaj było inaczej.

Komentarze