Games Clash Masters: Sprout i Illuminar Gaming z awansem do finału

fot. Games Clash Masters

Półfinały turnieju Games Clash Masters przyniosły bardzo wiele emocji. Ostatecznie po dwóch spotkaniach składających się z trzech map, do finału awansowały ekipy Sprout i Illuminar Gaming.

W pierwszym spotkaniu dnia, niemiecka formacja rywalizowała z ekipą Furia. Faworytem spotkania wydawali się być Brazylijczycy, co udowodnili na mapie nr 1. Później kontrolę przejął jednak zespół denisa, który był w stanie wygrać dwie kolejne rozgrywki, co ostatecznie pozwoliło mu awansować do niedzielnego finału.

W przypadku drugiego półfinału, rywalizacja była może nawet jeszcze bardziej zacięta. W polskich derbach Illuminar Gaming ostatecznie pokonało Aristocracy w stosunku 2:1. Tutaj jednak emocje można było odczuwać przez cały czas trwania pojedynku. Oba zespoły stworzyły bowiem kapitalne widowisko, które można uznać za najlepszy mecz polskich drużyn na oficjalnym turnieju w 2019 roku.

Zespoły Sprout i iHG spotkają się w niedzielę w finale rozgrywanym w formacie BO5. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:30.

Komentarze