Games Clash Masters: Aristocracy i Furia w półfinałach

fot. Games Clash Masters

Popołudniowe mecze Games Clash Masters skończyły się dość spodziewanymi rozstrzygnięciami. Skład półfinałów uzupełniły zespoły Furia i Aristocracy.

Pierwszy dzień turnieju rozgrywanego w Arenie Gdynia był więcej niż interesujący i intensywny. Bardzo ciężką drogę przeszła przede wszystkim ekipa Aristocracy, która omal nie odpadła z turnieju już podczas spotkania z Syman. Zespół z regionu CiS był bowiem bardzo blisko wygrania trzeciej, decydującej mapy, lecz ostatecznie to Polacy okazali się lepsi. W spotkaniu decydującym o wyjściu z grupy TaZ i spółka nie mieli już takich kłopotów z pokonaniem DreamEaters, co pozwoliło im awansować do półfinału.

W przypadku ekipy Furia, dość dużym zaskoczeniem była porażka z Illuminar Gaming w meczu "wygranych". Brazylijczycy nie mieli jednak zamiaru się załamywać, co ostatecznie skończyło się bezpiecznym zwycięstwem nad BIG. 

W dzisiejszych półfinałach, Furia zmierzy się z ekipą Sprout, a Aristocracy zagra ze wspomnianym już zespołem Illuminar Gaming.

Niestety dość szybko z turnieju odpadła ekipa x-kom AGO, która jednak rozegrała bardzo wyrównane mecze z ekipą innocenta oraz XANTARESa.

Komentarze